Steam Oyunları

Steam Oyunları

 Steam oyunları, her
geçen gün daha fazla oyuncunun dikkatini çekmeye devam ediyor. Sen de bu
oyunlara en ekonomik fiyatlarla, en kaliteli şekilde sahip olmayı diliyorsan,
gönül rahatlığıyla minecrafthesabim.com’u tercih edebilirsin. Sitemizden
dilediğin steam oyununu satın alabilir ve hemen oyunculuk yeteneklerini diğer
oyunculara göstermeye başlayabilirsin.

Steam oyunları birçok kategorizasyona göre ayrılsa da, genel olarak ücretsiz ve ücretli oyunlar üzerinde şekillenmektedirler. Biz de sana bu yazıda her iki kategoride en çok oyuncu tarafından tercih edilmiş, en kaliteli oyunları sergileyeceğiz. Bu oyunları öğrendikten sonra dilediğin oyunu minecrafthesabim.com sayesinde tedarik edebilirsin. Hem de en ekonomik fiyatlarla ve en hızlı şekilde!

 

Battlerite and Battle Royale

Battlerite, fantastik şampiyonların kükreyen bir kalabalığın önünde savaştığı yukarıdan aşağıya MOBA tarzı bir savaş oyunudur. Temel Arena modu, ekiplerin birbirlerini tamamlayacakları akıllıca strateji ile planlamaları gereken hızlı tempolu aksiyon 2v2 ve 3v3 savaşları sunar. Ekibinizin sizi geride tuttuğunu ve solodan daha iyi olacağını mı düşünüyorsunuz? Oyunun battle royale muadilini deneyin. Battlerite Royale. Takım arenasından favori şampiyonunu al ve yalnızken nasıl savaştığını gör. Çoğu savaş rotası gibi, bu mod daralan güvenli bir bölgeye, bolca yağmalamaya ve bir ölümden sonra geri dönmeye sahiptir.

Brawlhalla

Başka bir platform savaşçısına şans vermek isteyen Super Smash Bros. serisinin hayranları için,  Brawlhalla, kaprisli bir sanat tarzı ve sevimli karakterlerden oluşan bir oyuncu kadrosu ile benzer bir oyundur. Her maçın amacı açıktır: Zafer elde etmek için rakibinizi platformdan ya da atmosferden dışarıya atmak. Super Smash Bros.'da öğrenilen tüm stratejiler ve alışkanlıklar burada kullanışlı olacaktır. -Aynı taktiksel kaçışlar, hafif saldırılar ve güç vuruşları kombinasyonu sizi zirveye taşıyacak.

Her hafta, altı savaşçı partisi para harcamadan oynanabilir. Ya da, ana caddede favori bir savaşçı bulursanız veya hepsini bir kerede denemek istiyorsanız, 40'dan fazla karaktere erişmek için 20 $ ödeyebilirsiniz. Brawlhalla oyunu tamamen çapraz platformdur, bu nedenle Switch, PS4 veya Xbox One'da oyunu ücretsiz olarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Valve'in popüler Counter-Strike serisinin son oyunu olan CS: GO, bir dizi objektif tabanlı maçta terörist ve terörle mücadele ekiplerini birbirine iten, oynaması ücretsiz bir birinci şahıs nişancı oyunudur. Teröristler tipik olarak ya bir bomba kurmak ya da rehineleri öldürmekle görevlendirilirken, terörle mücadele ekipleri bombaları savunmak (ve başarısız olursa bombaları etkisiz hale getirmek) ya da esirleri kurtarmak zorundadır. CS: GO, serinin bir battle royale moduna girmesi de dahil olmak üzere ve Danger Zone da dahil olmak üzere rekabetçi ve sıradan oyuncular için dokuz ana oyun moduna sahiptir. Counter-Strike: Global Offensive, en çok tercih edilen Steam oyunları arasındadır.

İlk kez 2012'de piyasaya sürülmesine rağmen, CS: GO'nun çok aktif ve sadık bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Counter-Strike serisi her zaman rekabetçi oyun sahnesinde büyük bir oyuncu olmuştur, bu yüzden bir süredir etrafta olan oyuncularla şiddetli savaşlar beklenmektedir.

Crusader Kings 2

Crusader Kings II, Karanlık Çağların yakınında ve gidişatı Avrupa'da belirlenen rol yapma oyunu (RPG) unsurlarına sahip büyük bir strateji oyunudur. Oyuncular bir krallık seçer ve çağlar boyunca soyundan gelen savaşları ardı ardına oynarken, diğer lordlarla toprak için savaşırken, haince arazileri araştırır ve kaynakları yönetirken hanedanının hayatta kalmasını sağlar. Bir medeniyetin Tanrı benzeri bir kontrolörü yerine belirli bir cetvel olarak oynarken, her dönüş tipik bir tarihsel strateji oyunundan biraz daha kişiseldir. Karakterinizin becerilerini ve görünümünü özelleştirebilir ve bireysel eylemlerini kontrol edebilirsiniz. Evlenebilir ve çocuk sahibi olabilir, bir savaş ağası olabilir, avlanabilirsiniz. Yapabileceğiniz çok şey vardır ve her karar oyunu etkiler.

Bu oyunu tek başınıza alabilir veya 32 oyuncuya kadar vahşi çok oyunculu bir oyun oluşturabilir, ittifaklar kurabilir veya arkadaşlarınızla küçük bir arka plan yapabilirsiniz. Crusader Kings serisinin üçüncü bir bölümü 2021'de piyasaya sürülecektir.

Destiny 2

Destiny 2, Bungie tarafından geliştirilen bir bilim kurgu, açık dünya, birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyun uzak bir gelecekte, yabancı orduların bir holdingi ve güneş sistemini işgal ettiğinde, insanlığın son kalıntılarını tehdit ettiğinde gerçekleşir. Oyuncular hikaye, maceralar ve görevler ile Osiris'in Pota ve Ddnemeleri gibi rekabetçi çok oyunculu modlarda çeşitli yollarla meşgul olabilirler. Destiny 2, lansmanından bu yana genişleyen ciddi bir derinlik oyunudur.

Dota 2

Dota 2, tüm esporların en büyük Steam oyunları arasındadır. Gerçek zamanlı strateji oyunları ve kule savunma oyunları unsurlarını birleştiren bu popüler MOBA, diğer takımın üssünün çekirdeğini yok etmek için beş oyuncudan oluşan iki takımı birbirine karşı çıkarır. Oyun değişiklikleri ve meta değiştiren yeni karakterler de dahil olmak üzere düzenli güncellemelerle Dota 2, rekabetçi kalabilmek için düzenli olarak oturum açmanız gereken oyunlardan biridir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzün üzerinde kahraman ve neredeyse sınırsız kombinasyon ile stratejilerle, oyunu nasıl oynamaktan hoşlandığınızı anlamak ciddi oyun saatlerinizi alabilir.

Fallout Shelter

Fallout Shelter oyuncuları, Vault-Tec'in son teknoloji ürünü bir yeraltı tonozunu kontrol eder ve yeraltındaki güvenli sığınakların düzgün çalışmasını sağlamakla görevlendirilir. Kıyamet sonrası bir dönüşle standart bir kaynak yönetimi oyunu olan Fallout, kasa sakinlerini mutlu etmek için dönüyor; sığınağın yeterli yiyecek, su ve elektriğe sahip olduğundan emin olmak; ve üssü katil akıncılardan korumak. Ayrıca, malzemeleri toplamak için maceracıları çorak araziye gönderebilir, daha fazla yerleşimciyi işe almak için radyo yayınları gönderebilir ve kurum içinde yeni sakinler üretmek için yerleşimcilerinizi eşleştirebilirsiniz.

Fallout serisinin hayranıysanız ve bir kasayı ne kadar iyi çalıştıracağınızı hayal ettiyseniz, bu sizin için bir simülatördür. Farklı becerilere sahip tonoz sakinlerinin en iyi şekilde nasıl kullanılacağını öğrenmek ve bir yerleşimciyi ne zaman göndereceğinizi bilmek biraz zaman alır, ancak anladığınız zaman kasanızın büyümesini izlemek eğlencelidir.

Minecrafthesabim.com bu en popüler oyunlar ve diğer oyunlar ile alakalı size en iyi satın alma seçeneklerini sunar. Dilediğiniz Steam oyununu en uygun fiyatlar ile en hızlı, en kaliteli şekilde satın alabilirsiniz. Satın aldıktan sonra yalnızca dakikalar içerisinde oynamanın hayalini kurduğunuz o muhteşem oyunu oynayabilirsiniz.

Sizlerin kolayca oyun satın alabilmesi için özellikle tasarladığımız arayüzümüz sayesinde dilediğiniz oyunu en kolay şekilde satın alabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, hemen sitemizi kullanmaya başlamak ve o hayalinizdeki oyunu satın almak. Yapmanız gereken başka bir şey yok! :)