Steam Random Key

Steam Random Key

Steam, video oyunu dağıtımının Adobe Photoshop'udur. Her iki uygulama da, kendi kategorilerinde hem boyut hem de kapsam bakımından büyük liderlerdir ve her ikisi de ilk kez kullananlar için korkutucu olabilir. Ancak Steam'i keşfetmek son derece eğlencelidir. Valve'in PC oyun istemcisi bir mağaza, bulut tasarrufu, video akışı, uzaktan indirme, video akışı ve diğer birçok oyuncu dostu özellik sunar. Steam uygulaması, entegre video kayıt yeteneklerine ve kullanıcılarının bir sorun yaşarsa bir müşteri hizmetleri temsilcisiyle konuşmalarına rağmen, Windows PC'deki en iyi oyun mağazası olmaya devam etmektedir.

Steam Kütüphanesi

Ücretsiz Steam uygulaması, yeni sürümler satın almak veya gelecek sürümleri önceden sipariş etmek için müthiş bir yoldur. Yeni bir büyük PC oyunu varsa, Steam'den onu büyük ihtimalle satın alabilirsiniz. Örneğin, yeni gelen Forza Horizon yarış serisi satın alabilirsiniz, Xbox Battle.net gelen Overwatch ve Red Dead Rockstar Games’ten Redemption 2. Yine de Steam, basit arcade benzeri oyunlardan (Pac-Man Championship Edition DX +) simülasyonlara (Football Manager 2020) ve AAA devlerine ( Monster Hunter World ) kadar binlerce oyun sunuyor. Elbette, Steam bir Valve ürünü olduğundan, Counter-Strike: Global Offensive, Portal ve yaklaşan gibi diğer PC oyun mağazalarında bulamayacağınız oyunlar da barındırıyor. Steam’de rakiplerinin eşleşemeyeceği bir çeşitlilik var.

Steam'in kütüphanesi birkaç yıl öncesine dayanır ve Half-Life Psychonauts gibi mükemmel klasik oyunlar içerir. Bununla birlikte, mağaza kapsamlı bir eski oyun kütüphanesi değildir. Ancak itch.io gibi Steam'in çok çeşitli indie oyunları vardır. Aslında itch.io üzerinden bir şey satın aldığınızda, satın aldığınız şeyin Steam etkinleştirme anahtarları olduğunu sıklıkla görürsünüz.

Steam Random Key

Steam Random Key Paketleri temelde rastgele seçilen oyunların satın alınış biçimidir. Bir tane almak elinizi piyango topuna koymak gibidir. Ne elde ettiğinizi asla bilemezsiniz. Çok heyecanlı değil mi? J

Minecrafthesabim.com’da Random Steam Key'in arkasındaki kurallar basittir. Her paket, premium oyunlar da dahil olmak üzere farklı değerlere sahip önceden seçilmiş Steam oyun anahtarlarından oluşan bir pakettir. Bu paketlerin içeriği tamamen sizin şansınıza bağlıdır. Ucuz olarak iyi oyunlar almayı veya oyun kitaplığınızı yeni şaşırtıcı oyunlar ile oluşturmayı seviyorsanız, bu sizin için iyi bir tekliftir! Steam Random Key kesinlikle satın almanıza değer, özellikle de heyecandan hoşlanıyorsanız ve şaşırmak istiyorsanız. Steam Random Key satın aldıktan ve bu ürünü kullandıktan sonra edinebileceğiniz oyunlar tamamen sizin şansınıza bağlıdır. Basit bir indie oyundan, en pahalı oyuna kadar her şeyi kazanabilirsiniz.

Daha yeni oyunlar, perakende sürümlere benzer şekilde fiyatlandırılır ve çoğu büyük oyun 49,99 veya 59,99 ABD dolarıdır. Bağımsız ve daha eski oyunlar, çıkış tarihlerine ve popülerliklerine bağlı olarak 5 ila 19,99 dolar arasında bir maliyete sahip olabilir. Crusader Kings II ve Ring of Elysium gibi sayısız ücretsiz oyun da bulunmaktadır. Steam'in hafta ortası ve hafta sonu satışları oyun fiyatlarını büyük ölçüde azaltır, ancak Valve'ın efsanevi, tematik Steam sezonluk satışları, bireysel oyunlarda, yayıncıların tüm kütüphanelerinde veya en iyi oyunlarının paketlerinde inanılmaz büyük indirimler içerir. Steam Random Key, size tüm bu sorunlardan kaçınma fırsatı sunar. Oyunlara büyük ve fahiş ücretler ödemeden sahip olma şansını elde edersiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu tamamen sizin şansınıza bağlıdır. Yine de, 200 TL’lik bir oyuna sadece 5 TL gibi bir rakamla sahip olma fikri, size çekici gelmeli?

Random Key Satın Aldıktan Sonra?

Steam Random Key satın alıp kullandıktan sonra elde ettiğiniz oyunu anında öğrenirsiniz. Peki ya sonra? Bu oyunlara hemen sahip olabiliyor musunuz? Hemen indirmeye ve kullanmaya başlayabiliyor musunuz? Cevap: evet. Steam, oyun indirmelerini ve kurulumunu otomatik olarak yönetir, yerel oyun dosyalarını Steamapps klasörüne yerleştirir ve bunları arka planda organize eder. Büyük oyunların hızlı bağlantılardan indirilmesi bir veya iki saat sürebilir, bu nedenle 35GB Max Payne 3'ü indirmeyi planlıyorsanız bilgisayarlarınızı açık tutmaya hazırlanın.

Steam, oyunları birden fazla bilgisayara yüklemenize izin verir, ancak bir kerede bir hesaba yalnızca bir tane giriş yapılabilir. Steam Aile Paylaşımı'nı kurarsanız, oyunlarınızı başkalarına ödünç verebilirsiniz. Steam de DRM kullanır, çünkü bir lisans kontrolü oluşturmak için Steam'e giriş yapmanız gerekir. Bununla birlikte, yüklü herhangi bir oyunu Çevrimdışı Modda oynayabilirsiniz. Steam'in şeması kolayca en az rahatsız edici DRM uygulamalarından biridir. Öte yandan Steam, kataloğundaki oyunlara DRM'yi uygulamadığından, giriş sınırlamaları olmadan oyunlarınızı uygun gördüğünüz kadar PC'ye kurma özgürlüğüne sahipsiniz. Bununla birlikte, orada çok sayıda yüksek profilli yeni sürüm görmeyeceksiniz. Oyun yüklemekten bahsetmişken Steam, Steam mobil uygulamasını kullanarak oyunları uzaktan yüklemenizi sağlar.

Steam Aile Paylaşımı ve Steam Random Key ile ilgili beş kullanıcı hesabı sınırlamasının ötesinde herhangi bir önemli kısıtlama yoktur; kullancılar kendi başarılarını elde eder ve bulut tasarrufları da yapar. Sahipleri oynarken oyuna bakamazlar. Arkadaşlarınızın oyunlarınızı ödünç almasından bıktıysanız, onlara da hediye verebilir veya dijital, fiziksel Steam hediye kartları satın alabilirsiniz.

Steam, metin ve sesli sohbet içeren Arkadaşlar listesi ve Klanlar (oyuncu grupları) desteği sayesinde oyunların içinde eşleştirme ve oyunların dışında sosyal medya hizmetleri sunar. Arkadaşlar birbirlerinin oyunlarına katılabilir, arkadaşlarını oyunlarınıza davet edebilirsiniz ve klan takvimleri ayarlayıp sunucu IP adresleri göndererek grup etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Oyun oynarken toplayabileceğiniz, Steam Mağazası için Steam Market'te satabileceğiniz veya diğer rozetler için alım satım yapabileceğiniz rozetler kazanırsınız. Rozet setinin tamamını aldıktan sonra, kullanıcı profili duvar kağıtları ve özel vitrin rozetleri gibi harika ödüller alırsınız. Bu, oyun deneyimi için hiç önemli değildir, ancak başarı avcılarına avlanacak başka bir şey veren hoş bir dokunuştur.

Steam, klavyenizin F12 tuşuna dokunarak ekran görüntüsü almanıza izin verir, ancak video kaydetmez. Öte yandan, Xbox uygulamasının Oyun DVR aracı fotoğraf ve dört saate kadar video çekimi yapmanıza olanak tanır. Valve'in Steam servisi tüm PC oyuncuları için olmazsa olmazlarındandır. Mükemmel seçimi, öneri özellikleri ve fırsatları onu herhangi bir oyun PC'sine yüklenen ilk uygulamalardan biri haline getirir.

Steam Broadcasting, arkadaşlarınızın oyunlarını görüntülemenize veya başkalarının oturumlarınızı izlemesine olanak tanır. Bir arkadaşınızın akışını görüntülemek için Arkadaş Listenizi açın, bir arkadaş seçin ve menüden Oyunu İzle'yi tıklayın. Herkese açık akışlar bir oyunun topluluk merkezinde bulunur. Buna ek olarak, Steam Link Anywhere mobil uygulamasına sahip olmak, oyun masaüstünüzden veya oyun dizüstü bilgisayarınızdan Android veya Raspberry Pi cihazlarına oyun akışı yapmanızı sağlar. Doğal olarak, video akışının kalitesi, yayını yayınlayan PC'ye bağlı olarak değişir.

Siz de en kaliteli ve pahalı oyunları en uygun fiyatla elde etmek, Steam oyun istemcisinin bu eşsiz fırsatlarından faydalanmak istiyor iseniz, güvenle minecrafthesabim.com’u tercih edebilir, sitemiz üzerinden kolay bir şekilde Steam Random Key satın alabilirsiniz.